Вінниця, проспект Юності, 16А (067) 323 00 55
Замовити дзвінок

Про комплекс

«Престиж хол» – це сучасний та якісний житловий комплекс у самому центрі мікрорайону «Вишенька».

«Престиж Хол» – це не просто квадратні метри, а комфортне середовище для життя – саме за таким принципом, ми створюємо нові проекти, які мають індивідуальні риси.

В житловому комплексі «Престиж хол» повністю передбачені всі необхідні вимоги, які ставить сучасна родина при виборі житла. Придбавши квартиру, Ви отримуєте гарантовану інфраструктуру, без якої складно уявити комфортне та радісне життя.

У «Престиж Холі» створені усі умови для мешканців. Тут можна насолоджуватися найціннішими моментами життя – затишком власної домівки, щирими розмовами з рідними та романтичними вечорами з коханими.

Дитячі зони відпочинку сприяють гармонійному розвитку Вашої дитини. Тут є все – від спортивних тренажерів до ігрового обладнання.  Двір стане улюбленим місцем для прогулянок з малюками, адже тут їх не потурбують галас міста та шум авто. Для відпочинку дорослих – оригінальний ландшафтний дизайн території, і спеціально розроблені пішохідні фонтани для дитячих розваг. Неподалік знаходяться школи, дитячі садочки та центри дошкільного розвитку.

У комплексі передбачено будівництво просторого багаторівневого паркінгу, тож ваше авто буде захищене у будь-яку пору року.

 Відчуйте комфорт та затишок сучасної оселі разом із житловим комплексом «Престиж Хол».

За подробицями звертайтесь по тел.: (067) 323 00 55

Відділ продажів: вул.Соборна, 35. Офіс 305

Адреса будівництва:
Проспект Юності, 16А
Відділ продажів:
вул.Соборна, 35. Офіс 305
Телефон: